Loading...

Kepenk Sistemleri

ÇELİK KEPENK SİSTEMLERİ

Çoğunlukla dış mekanlarda ve garaj ve ticari bölümlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan galvaniz ve paslanmaz çelik kepenkler, uygulanacak bölge öncesinde ücretsiz keşif yapılarak özel olarak hazırladığımız tasarımlar ile projelerinize uygun olarak üretilmektedir. Kullanım açısından genelde garaj kapısı, dükkân kepenk, otopark kapıları olarak kullanılan panjur ve çelik kepenk sarmal kapılar buton kontrol sistemleri veya uzaktan kumanda ile çalışabilen ayrıca radarlı giriş ve diğer geçiş sistemleri ile de giriş sağlanabilmektedir. Ticari ve Endüstriyel projelerde sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemleri grubundan olan kaliteli çelik kepenk sistemlerinde kullandığımız motorlar kaliteli, uzun ömürlü şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ve dayanıklı galvaniz çelik kepenk sistemleri ile , kullanım kolaylığını en üst seviyede tutmak için son teknoloji ROLL – FORM makineleri ile üretilmektedir.
Sektöründe sarmal kapı, panjur kepenk, çelik kepenk, galvaniz çelik kepenk, otomatik kapı ve kepenk sistemleri ve otomatik kepenk olarak bilinen bu sistem ülkemizde yoğun olarak kullanılan bir sistemdir

Galvaniz Kepenk Teknik Özellikler:

  • Galvaniz çelik kepenk lamelleri 77 – 100 mm ölçüleri içerisinde ve 0.80 -1.50 mm et kalınlığında , birinci kalitede imal edilmiş galvaniz çelik profillerden oluşmaktadır.
  • Dikme profilleri ise 2.00mm. et kalınlığında ve galvaniz çelikten üretilmiştir.
  • Dikmelerde kullanılmış olan kauçuk fitil, metaller arasındaki sürtünmeyi engelleyerek aşınmayı engeller hem ses hem de kısmi ısı izolasyonu sağlamaktadır.
  • Patlayıcı ve parlayıcı maddelere karşı azami direnç gösterirler.
  • Kullanılan kumandalardaki yüksek radyo frekansı sistemlerimiz uzaktan kumanda imkânı vermektedir, böylelikle merkezi kontrol sistemi için ekstra kablo tesisatı ihtiyacı gerektirmez.
  • Akıllı motor sistemi ile, hassas engel algılayıcıları ile herhangi bir cisim algılaması durumunda gerek kepenk gerekse sıkışmış olan nesneler zarar görmeden otomatikman durmaktadır.
  • Enerji kesintisi durumlarında manuel olarak kullanmaya imkân veren İthal menşeili yüksek kaliteli motorlar hem uzaktan kumanda hem de buton kontrol ünitesi vasıtasıyla kumanda edilebilmektedir.
Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı