Loading...

Fotoselli Kapı Sistemleri

FOTOSELLİ CAM KAYAR KAPILAR

İş ve yaşam merkezleri başta olmak üzere ticari ve endüstriyel alanlarda da sıklıkla kullanılan radarlı cam kayar kapılar, şık tasarımı, kolay kullanım ve mimari açıdan tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Temassız açılma özelliği ile yoğun geçişlerde kullanım kolaylığı sağlayan Radarlı cam kapılar, tek ve çift kanat olarak çeşitli ebatlarda uygulanabilmektedir. İthal ve alternatif olarak üretilen yerli radarlı kayar kapılar, sessiz çalışmasının yanı sıra kış konumu özelliğiyle çeşitli kullanım avantajlarına sahiptir. Dijital konum ayarı sayesinde kolayca kumanda edilebilen fotoselli kapılar gerek buton kontrol ve gerekse uzaktan kumanda edilebilme gibi özellikleri ile de kullanımı mümkündür.

Günümüz projelerinde cam kapı, fotoselli kapı, fotoselli cam kapı, fotoselli kapı sistemleri, radarlı cam kapı yana kayar cam kapı, radarlı kapı olarak bilinen otomatik kapılar grubunun en çok rağbet gören ürünlerinden birisi olmaktadır.
Otomatik kapı sistemleri grubundan olan fotoselli kapılar; garaj kapısı, bina giriş ve geçiş sistemleri ile beraber entegre olarak çalışabilmekte ve emniyet fotoselleri ile geçiş emniyeti sağlanarak kullanımı mümkündür. Çeşitli tasarım ve renk kullanım özelliği ile konut ve ticari projelerde sıklıkla kullanılmaya başlayan fotoselli kapı sistemi, günümüzde konut ve bina girişlerinde estetik ve kullanışlı olması açısından bina giriş kapısı olarak oldukça ilgi görmektedir.

Mimari özelliklerin verilebilmesi, iç ve dış mimari açıdan esnek bir ürün haline getirmektedir. Tek kanat ve çift kanat olarak tasarlanabilen otomatik fotoselli kapılar, askı aparatları ile mekanizma şasesi içerisine montajı yapılarak; kayışlar vasıtasıyla iki ayrı yöne çalışma prensibine dayanarak çalışmaktadır. Giriş ve çıkışlarda radar bulunan cam kapılar, herhangi bir personel veya kütle görmesi durumunda otomatik olarak açılım sağlanmaktadır. Genellikle kanat çerçeveleri içerisine lamine camlar tercih edilerek kullanılan fotoselli cam kapılar, çeşitli cam seçeneklerinin yanı sıra pvc ve kompozit malzemeler ile de tasarımı mümkün olmaktadır.
 

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı