Loading...

Hızlı Pvc Kapılar

HIZLI PVC & BRANDA KAPILAR

Sanayi tipi hızlı PVC kapılar, iç bölümlerde ve dış cephelerde ürün akışının hızlandırılması ve iç mekân koşullarının düzenlenebilmesi amaçlanmıştır. PVC Hızlı kapı ürünleri içerisinde, dikey ve yatay çalışabilen şeffaf ve renkli branda kapılar, seksiyonel ve sarmal kapılar ile kombine edilebilme ve spiral kanallı dikey yüzeyli seri alüminyum sarmal endüstriyel kapılar bulunmaktadır. Bu tip kapılar, ısı ve enerji tasarrufu sağlayabilme özelliklerine de sahiptir. Branda kapılar ise daha çok dış mekân bağlantılarında ve giriş bölümlerinde kullanılmakla beraber iklim şartlarından ve darbelere karşı mukavemet açısından daha çok kullanışlı olmaktadır.

PVC hızlı branda kapıların aksine katlanır şekilde yukarı yönlü açılım sağlayan branda kapılar, birçok renk seçeneği ve mukavemet sağlaması açısından sıklıkla tercih sebebi olmaktadır. PVC hızlı kapılar ve branda kapılar genellikle forklift vb nakliye araçlarının yoğun olarak kullandığı bölümlerin giriş ve geçişlerinde yer aldığı için, personel müdahalesi olmadan kullanılabilmesi açısında loop detektörler ile otomasyonu yapılarak giriş-çıkış kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra radarlı giriş özelliği de kullanılabilir olup, araç veya yaya girişleri esnasında hareket algılayıcıları sayesinde otomatik açılma ve kapanma sağlayarak buton, kumanda vs. gerekmeksizin geçiş imkânı vermektedir. Kaliteli ve dayanıklı PVC üründen imal edilmiş olan bu kapılar, darbelere karşı dayanım, gözetleme penceresi ilavesi gibi özellikleri ile de avantajlar sağlar. Yoğun sirkülasyon olan bölgelerde açılış ve kapanış hızları sayesinde bekleme gerekmeksizin hızlıca giriş çıkış yapılabilerek vakit kaybını önlemektedir

PVC kapı çeşitleri:

  • Hızlı PVC kapılar
  • Branda kapılar
  • PVC perde kapı
  • Hava perdesi
  • Yangın perdesi

Sıklıkla sarmal kapı, branda kapı, hızlı pvc kapı, hızlı branda kapı, yüksek hızlı kapı, hızlı kapı sistemleri, hızlı pvc katlanır kapı olarak bilinen otomatik kapı sistemleri ürünümüz diğer otomatik kapı sistemleri ve giriş kapısı sistemleri ile otomasyonu mümkün olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.
 

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı