Loading...

Bariyer Sistemleri

KOLLU BARİYERLER

Bariyer sistemleri kullanım alanları çoğunlukla ön giriş kapıları ve garaj girişlerinin ön kısımları, bina, site, villa ve işyerlerinin ön giriş kapılarında olmasının yanı sıra gerek az gerekse yoğun kullanımlar için kullanışlı bir giriş güvenlik sistemi olacak şekilde üretilmektedir. Bariyer sistemleri geçiş mesafelerine göre kol uzunluk boyları ve farklı üniteler ile kullanılabilmektedir. Bariyer sistemlerimizin tamamı 24 volt DC ile çalışmakla beraber montajı gayet basittir. Bariyerin kolları sağ veya sol tarafa açılabilecek şekilde her iki tarafa da takılabilmektedir. Açılış ve kapanış esnasında kullanılan switchler ve diğer birimler ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bariyerlerin tamamı engel tanıyabilme özelliklerine sahiptir. Geçiş esnasında araç veya personel hasar almaması adına emniyet fotoselleri bağlanarak geçiş güvenliği de elde edilmektedir

Bariyer sistemlerine harici aküler bağlanabilmekle birlikte ve İki bariyer senkronize olarak çalışabilecek şekilde ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra HGS ve OGS gibi geçiş hizmetleri ile entegrasyonu mümkündür. Loop detektörü özelliği ile de genellikle çıkış esnasında herhangi bir açma düğmesi veya buton gerekmeksizin bariyer kontrolü mümkündür.
Bariyer sistemi, teknolojik yapısı ve mekanik yapısının geliştirilmesi ile üstün çalışma kapasitesine sahiptir.

Bariyerler iç ve dış mekân ayırt etmeksizin her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.
4 Metre Bariyer, toplam açılma süresi 3,5 Saniyedir. Toplam 46 kg ağırlığı bulunmaktadır.
5 Metre Bariyer, toplam açılma süresi 3,5 Saniyedir. Toplam 46 kg ağırlığı bulunmaktadır.
6 Metre Bariyer toplam açılma süresi 6 Saniyedir. Toplam 54 kg ağırlığı bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen kol mesafeleri haricinde 9 metreye kadar açılabilen bariyer sistemleri de mevcut olmakla beraber, tavan yüksekliklerinin yeterli olmadığı iç mekanlarda veya otoparklarda kol kırma aparatı ile 90 derece bükülebilen kol uygulaması yapılabilmektedir. Bu konuda keşif yapılması daha faydalı olup diğer detaylı bilgi ve uygulama konularında yetkili personellerimize danışmanız tavsiye edilir.
 

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı

Altun Kapı